0
Your shopping cart is empty.
Cart updated

Search

 

 

0

Par Savencia

 

Par mums
 
Groupe Savencia Saveurs & Spécialités (ex Bongrain) ir starptautiska lauksaimniecības pārtika nozares grupa, kas ir viena no pasaulē vislielākajām siera ražotājām un izplatītājām. Vairāk nekā 50 gadus tā rūpējas par savu produktu augsto kvalitāti un to, lai klienti būtu apmierināti. Augsto pozīciju tirgū tā ir sasniegusi, pateicoties nepārtrauktiem jauninājumiem, tālejošām un progresīvām tehnoloģijām, kā arī prasmei apmierināt dažādās patērētāju prasības.
 
Mūsu grupa
 
Savencia grupas pirmsākumi meklējami 1920. gados, kad Illoud komūnā, Francijā, tika izveidota siera ražošanas rūpnīca. Šeit savu pirmo darba pieredzi uzkrāja grupas dibinātājs Žans Noels Bongrains (Jean Noel Bongrain).
 
1956. gadā rūpnīca sāka ražot Caprice des Dieux - vienu no grupas vadošajiem produktiem. Tā bija inovatīva ideja – ražot pirmo sieru pasaulē, kas jebkad ir ražots un pārdots ar savu zīmola nosaukumu.
 
Nākamajos gados grupa laida tirgū jaunus produktus, kas iemantoja plašu atzinību: Tartare, Chaumes, Chavroux un Saint Agur.
 
Kopš 1969. gada grupas darbība pārkāpa Francijas robežas, iekarojot Beļģiju, Austriju, Šveici un Amerikas SavienotāsValstis, kam 1990. gados sekoja arī Austrumeiropas valstis. Nākamajās desmitgadēs grupas darbība turpināja paplašināties, aptverot jaunas pasaules daļas: Latīņameriku un Āziju.
 
1980. gadā uzņēmums bija pirmais, kura akcijas tika kotētas biržā. 1992. gadā tas kļuva par Normandijas Piensaimnieku apvienības (L'Union laitière normande) partneri un pievienojās Eiropas Piensaimnieku apvienībai.
 
Grupas vērtības. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet:
 

 

 
smart foreash
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Viņi var identificēt reģistrētos lietotājus, apkopot statistiku un palīdzēt uzlabot pārlūkošanas pieredzi katram apmeklētājam atsevišķi.
Uzziniet vairāk par mūsu Privātuma politika
Piekrītu Notīriet sīkfailus un izejiet